Magiczny świat sesji

Malownicza sesja ślubna na wrzosowisku

Na przełomie sierpnia i września do życia budzą się wrzosy. Kwitną we wszystkich odcieniach fioletu – koloru nieco tajemniczego i… zmysłowego. Dlatego też wrzosowisko późnym latem staje się wspaniałym, klimatycznym miejscem do wykonania sesji ślubnej. Z Karoliną i Jankiem umówiliśmy się nieopodal Warszawy na jednym z największych wrzosowisk w Europie...

Zobacz zdjęcia

Magiczna sesja ślubna w szklarni

Odkąd zacząłem realizować sesje ślubne, marzyło mi się, aby zdjęcia wykonać w pięknie oświetlonej, opuszczonej i mocno zarośniętej szklarni. Takie miejsca mają swój niepowtarzalny klimat. Nie sądziłem jednak, że znalezienie szklarni w okolicy Warszawy spełniającej moje wyszukane kryteria, może być tak ciężkie. Dopiero po kilku latach od powstania pomysłu, udało mi się trafić na...

Zobacz zdjęcia

Sesja ślubna o wschodzie słońca

Sukces sesji ślubnej leży przede wszystkim w dobrej logistyce. Większość pracy, którą trzeba wykonać, przypada na czas przed sesją: wybranie terminu i miejsca, zadbanie o fryzurę, makijaż i kwiaty. Dobrze jest się wstrzelić w piękną pogodę, ale przede wszystkim w odpowiednie do zdjęć światło. Uwielbiam poranki. Świt skrywa w sobie wiele z magii. Światło jest niepowtarzalne...

Zobacz zdjęcia

Sesja ślubna w Ogrodzie Botanicznym

Kluczem do wykonania sesji ślubnej jest z pewnością dobra pogoda. Karolina i Adam uznali, że pomimo słabych prognoz, zwiastujących deszcz, spotkamy się na zdjęciach. Na miejsce sesji wybraliśmy Ogród Botaniczny w Powsinie pod Warszawą. Ogród dysponuje wspaniałą egzotyczną szklarnią idealnie sprawdzającą się podczas deszczowej bądź chłodnej aury.

Zobacz zdjęcia

Miejska sesja ślubna w Warszawie

Jeszcze przed sesją ślubną znaliśmy się z Natalią i Andrzejem jak tzw. łyse konie. Wcześniej bawiliśmy podczas sesji narzeczeńskiej, ślubu oraz wesela, które z uwagi na pandemię odbyły się w innym terminie. Było to zatem nasze czwarte zdjęciowe spotkanie. Na miejsce sesji ślubnej wybraliśmy nie łono natury, a tereny wokół Centrum Nauki Kopernika w Warszawie.

Zobacz zdjęcia

Pustynna sesja ślubna z dużą dawką uśmiechu

"Michale, mamy problem" - tymi słowami przywitała mnie Wiola, kiedy pojawiłem się u niej przed sesją ślubną. Niestety ślubna kreacja Krzyśka została u rodziców. Piękna pogoda, Wiola w pełni wyszykowana (zwróć uwagę na piękny wianek i suknię od Sylwii Kopczyńskiej) - szkoda odwoływać plener ślubny. Czas goni, do przejechania wiele kilometrów, a Warszawa stoi w korkach.

Zobacz zdjęcia

Sesja ślubna na Nowym Mieście w Warszawie

Dobra relacja z parą młodą bardzo pomaga podczas wykonywania zdjęć na sesji ślubnej. Warto wcześniej trochę się poznać i polubić. Mniejszy dystans, to większe zaufanie, otwartość i swoboda podczas zdjęć. W wyborze miejsca na sesję ślubną dużą rolę odegrało właśnie zaufanie. Monika zapragnęła zdjęć na Nowym Mieście w Warszawie. Zrobiła dokładny rekonesans w internecie.

Zobacz zdjęcia

Nastrojowy plener ślubny nad rzeką

Dzika przyroda, cisza, spokój, piękna pogoda tworzą okoliczności wymarzone do zrealizowania sesji ślubnej na łonie natury. Sesja jest Waszą randką, tylko że w strojach ślubnych. Przytulacie się mocno, cieszycie się sobą, a ja dokumentuję Wasze szczęście. Taki właśnie charakter miał plener ślubny Doroty i Tomka. Na zdjęcia wybraliśmy nadwiślańskie tereny w okolicy Warszawy.

Zobacz zdjęcia