FOTOGRAF ŚLUBNY ŁÓDŹ

Hej! Szukacie fotografa ślubnego z Łodzi, który uwieczni na zdjęciach Wasze szaleństwa na parkiecie, wzruszenie podczas ceremonii ślubnej i pełne czułości chwile na sesji ślubnej? Dobrze trafiliście. Wyposażony w szeroki uśmiech, aparaty nastawione na wykonywanie świetnych zdjęć, mnóstwo pozytywnej energii zgłaszam pełną gotowość do sfotografowania uroczystości ślubnej w Waszej ukochanej Łodzi. Pozwólcie, aby moja przepełniona emocjami fotografia ślubna wcisnęła Wasze młode, smukłe ciała w wygodne fotele Waszego domowego zacisza. Przekazanie Wam śmiejących się do Was zdjęć klasy premium jest obligatoryjnym zadaniem uważanego za nad wyraz sympatycznego i świetnie nawiązującego kontakty z parami młodymi Michała z Vasco Images – fotograf ślubny Łódź.

Fotograf ślubny Łódź fotografia ślubna Łódź

Fotografia ślubna Łódź

Co prawda mieszkam w Warszawie, ale dzięki A2 – cudowi inżynierii drogowej, jestem w stanie stworzyć pierwsze fotografie ślubne w Łodzi już w ciągu dziewięćdziesięciu minut od przekręcenia kluczyka w stacyjce. Nie wyobrażam sobie współpracy bez spotkania się z Wami. Dobra relacja i zaufanie to kluczowe elementy niezbędne do stworzenia pięknych zdjęć ślubnych. Światowej sławy badacze udowodnili, że jednym z najlepszych sposobów na spędzenie wolnego czasu jest luźna pogadanka z fotografem ślubnym. Jeśli spotkanie na żywo w Łodzi będzie trudne do zrealizowania, nic straconego, pogaduchy online też świetnie się sprawdzają. Jak trochę się poznamy, na Wasz ślub do Łodzi przyjedzie po prostu dobry kumpel z aparatem, a nie Pan fotograf ślubny. Poza wykonaniem fotografii ślubnych podczas uroczystości będę Was wspierał uśmiechem, spokojem i dobrą radą.

Michał - fotograf ślubny

Poza świetnymi fotografiami ślubnymi możecie liczyć na moją pozytywną energię, uśmiech od ucha do ucha i… szybkie nogi. To dzięki piekielnie sprawnym kończynom dolnym jestem w stanie przemieszczać się na Waszym ślubie i weselu nad wyraz szybko. I to bez zadyszki. Nie tylko ja uważam, że fotograf ślubny to najfajniejszy zawód na świecie. Moje dzieciaki zazdroszczą mi, że co weekend mogę jeść tort weselny i mnóstwo innych słodkości. Dziwią się tylko, czemu tak często fotografuję w Łodzi, a nie na lądzie.

Wasz fotograf

Wybrane historie

Sesja ślubna w Łodzi

Podczas każdej uroczystości ślubnej obowiązkowym punktem programu jest krótka sesja ślubna. Mini sesja to nie tylko fotografia ślubne obrazujące Waszą radość, miłość, emocje. To właściwie jedyny czas w dniu ślubu, kiedy jesteście sami dla siebie (oczywiście fotograf ślubny też jest w pobliżu, ale stara się Wam zbytnio nie przeszkadzać). Większość lokali w Łodzi takich jak Tektura Boho, Pałac Zielińskich czy położony nieopodal Łodzi Pałac Pstrokonie mają znakomite warunki do stworzenia zdjęć portretowych na zewnątrz budynku. Jako tło równie dobrze sprawdzi się zielony teren ze starodrzewiem jak i industrialne tło z czerwonej cegły tak charakterystyczne dla Łodzi. Sesja w dniu ślubu trwa zwykle około piętnastu minut. Dla profesjonalnego fotografa ślubnego to wystarczająca ilość czasu do stworzenia wyśmienitych zdjęć: czułych, spontanicznych i roześmianych.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Zdjęcia z krótkiej sesji są dla Was niewystarczające? Chętnie umówię się z Wami powtórnie, na dłuższym zdjęciowym spotkaniu w Łodzi bądź w okolicach. Sesja ślubna w innym dniu ma mnóstwo zalet. To już nie piętnaście minut a dwie i pół godziny zdjęciowej zabawy. Nie musimy dostosowywać się do pogody jak na ślubie, ale możemy wybrać dowolny dzień pełen ciepła i słońca. I najważniejsze, nie ogranicza nas miejsce. Możemy udać się na zdjęcia do dowolnego zakątka Łodzi. Co powiecie na miejską industrialną sesję w takich miejscach jak Manufaktura, Księży Młyn, lofty Schleibera? Spacer po Piotrkowskiej również może nam zapewnić wiele zdjęciowych możliwości. Dla par spragnionych ciszy, spokoju i zieleni Łódź proponuje Palmiarnię Ogrodu Botanicznego, Las Łagiewnicki czy Skansen Łódzkiej Architektury Drewnianej. Dla każdego coś miłego.

Nie tylko fotografia ślubna

Wykonywanie reportaży na ślubach to nie jedyny obszar mojej działalności. Sesje zdjęciowe są zdecydowanie tym, co Vasco Images – fotograf ślubny Łódź uwielbia najbardziej. Chętni na sesję przedślubną, brzuszkową lub rodzinną? Umówmy się na zdjęcia w Waszym ulubionym miejscu w Łodzi lub okolicach. Bez spiny, na luzie, to będzie Wasza zdjęciowa randka. Przejrzyjcie zakładkę śluby i sesje i zapoznajcie się ze stylem mojej fotografii ślubnej. Na stronie znajdziecie dziesiątki realizacji i tysiące zdjęć ślubnych. Mam nadzieję, że oglądając portfolio, poczujecie pozytywne wibracje. Chcielibyście, abym sfotografował Wasz ślub i wesele w Łodzi? Przejdźcie do zakładki „kontakt” i wypełnijcie, proszę, formularz kontaktowy. Na wiadomości odpowiadam bardzo szybko.

Słów kilka od moich pięknych par

Wujek Google nie robi Was w trąbę! To już grubo ponad setka par oceniła Vasco Images – fotograf ślubny Łódź na pięć gwiazdek. Pozytywne recenzje ponoć liczą więc słów od liczby mieszkańców Łodzi. Zapraszam do porywającej lektury kilku recenzji:

Justyna + Andrzej

Michał jest profesjonalnym fotografem ślubnym w pełnym tego słowa znaczeniu! Współpracę rozpoczęliśmy od sesji narzeczeńskiej i po niej nie mogliśmy doczekać się ślubnej. Teraz, kiedy mamy jedne i drugie zdjęcia, wiemy, że spotkało nas ogromne szczęście, że trafiliśmy na Michała. Wspomnienia uwiecznione są na zdjęciach w taki sposób, że patrząc na nie, wracamy do tamtych chwil tak, jakby stawały się teraźniejszością, a klimat całości daje nam pewność, że najpiękniejsze jest ciągle przed nami. Wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem fotografa ślubnego w Łodzi, mówimy: bierzcie Vasco!

Ola + Krystian

Michał jest niezwykle sympatycznym fotografem ślubnym z ogromnym talentem i pasją. Mimo odległości dzielącej Warszawę od Łodzi udało się nawiązać współpracę, która zaowocowała cudnymi fotografiami z dnia naszego ślubu, zdjęciami, które wzruszają i przywołują uśmiech. W dniu uroczystości Michał był niemal niewidoczny, przez co wszystkie fotografie ślubne są bardzo naturalne i doskonale oddają piękno chwili, a także emocje, które towarzyszyły nam oraz naszym gościom. Książkowe albumy to wisienka na torcie. Dziękujemy za super współpracę! Serdecznie polecamy Michała.

Marta + Kamil

Gorąco polecam Michała wszystkim, którzy szukają fotografa ślubnego z wizją i pozytywnym podejściem do pracy. Michał przygotował nam wspaniałe fotografie ze ślubu i pleneru. Mamy piękną pamiątkę. Bardzo ceniliśmy świetną atmosferę współpracy. Podczas ślubu i wesela Michał był dosłownie wszędzie! Każdy z gości ma zdjęcie. Michał uchwycił wyjątkowe momenty, niepowtarzalne uśmiechy i łzy wzruszenia. Podczas pleneru w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi było przemiło, nie czuliśmy dyskomfortu pozowania, po prostu spędziliśmy wspólnie fajne popołudnie a przy okazji powstały świetne zdjęcia.

Asia + Artur

Wybraliśmy Michała na naszego fotografa ślubnego, ponieważ ujęła nas elegancja i delikatność jego zdjęć. Podczas ślubu i wesela dyskretnie uchwycił najciekawsze akcje i emocje, a goście z podziwem patrzyli na jego zwinność. Jest prawdziwym artystą: podczas sesji plenerowej wydobył piękno ze zwykłych łódzkich przestrzeni, które na zdjęciach prezentują się jak bajkowa sceneria. Współpraca z Michałem jest przyjemna, pokazuje on pełen profesjonalizm w podejściu do klienta, jest dokładny, umiejętnie doradza i uważnie słucha. Dzięki jego pięknym zdjęciom możemy przeżywać dzień naszego ślubu na nowo a gustowne albumy wywołują zachwyt, za co jeszcze raz dziękujemy!

Fotograf ślubny Łódź - czas na portfolio

Kiedyś mistrz Yoda przekazał mi następującą mądrość: „Fotografem ślubnym w Łodzi chcesz być? Na zdjęciach ślubnych dobrze się znasz, ale w sieci widocznym być musisz. Niech Pary Młode będą z Tobą”. Zacząłem wcielać w życie rady Mistrza, abyście łatwo mogli mnie znaleźć w internecie. Czy przypadkiem nie trafiliście do mnie poprzez wpisanie popularnej frazy „fotograf ślubny łódź”? Chciałbym zminimalizować ilość treści na stronie, żeby bardziej móc wyeksponować zdjęcia. Jednak bez dużej dawki treści strona nie znalazłaby się na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dlatego na pierwszej stronie często powtarzam frazy typu fotografia ślubna w Łodzi, ekspresyjne zdjęcia ślubne czy malownicze sesje ślubne w plenerze. Mam nadzieję, że moje portfolio przypadnie Ci do gustu i spotkamy się w Łodzi na Waszym ślubie.